7 липня, у неділю, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав запрошує катехитів взяти участь у Всецерковній прощі до Марійського духовного центру Зарваниця. Під час прощі Глава УГКЦ очолить Урочисту Божественну Літургію. Також катехити помоляться Хресну дорогу у наміренні за мир й перемогу в Україні.

“Цієї неділі чекаємо катехитів на спільній молитві та Євхаристії. – сказав глава Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ владика Давид Мотюк. – Водночас цією прощею хочемо привернути увагу Церкви і суспільства до потреби постійного релігійного виховання та зростання у вірі. Маємо ще третє бажання: щоб ця проща зробила свій внесок до плекання гідності та важливості особи катехита”.

Під час прощі також буде нагороджено кращих катехитів року.

Нагадаємо, що таке відзначення вперше відбулося минулого року з ініціативи Блаженнішого Святослава.

Запрошуємо на прощу!