Визначено усіх переможців відбіркових єпархіальних та екзархальних конкурсів «Хто? Де? Коли?», які візьмуть участь у завершальному патріаршому рівні конкурсу 15 червня у Львові.

Дякуємо усім дітям, які взяли участь у парафіяльних та єпархіальних/екзархальних конкурсах! Велика подяка отцям та катехитам, які готували дітей і організовували конкурси!

Віримо, що ця захоплююча і цікава гра принесе свій плід – приклад наслідування віри наших блаженних серед учасників конкурсу!

Чернівецька єпархія УГКЦ

Тут гра відбулася 1 червня в Катехитичному центрі св. ап. Петра при катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях.

Гра розпочалася спільною молитвою та вступним словом отця Івана Шуфлата, голови катехитичної комісії Чернівецької єпархії, який наголосив, що, незважаючи на результат, усі учасники вивчаючи життя і служіння блаженних українських новомучеників і вірних слуг Божих досвідчили їх духовний подвиг.

Переможцями змагань стала команда «Ніка», друге місце — «Команда блаженної Йосафати», третє — «Команда святого Антонія».

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

1 червня з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василя Семенюка відбулася гра також у Тернополі.

Переможцями гри у категорії 10-13 р. стала команда “Крила надії” Великоглибочанського деканату (с. Біла), а призерами гри стали команди “Біблійні ліліпути” Залозецького деканату (с.Гаї за Рудою) та команда “Небесний десант” Зборівського деканату (м. Зборів).

Переможцями гри у категорії 14-17 років стала команда “Лелії” Східного деканату м. Тернополя (парафія арх. Михаїла), а призерами стала команда “Макаріани” Великоберезовицького деканату (парафія св. Володимира) та команда “Аксіос” Козівського деканату (парафія Успення ПДМ).

Всіх переможців та призерів було нагороджено пам’ятними подарунками та грамотами.