Відбулася зустріч відповідальних за катехитичне служіння в Європі з головою Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ владикою Давидом Мотюком, під час якої владика Давид поділився планами комісії на цей рік та заохотив присутніх до активної участі у запланованих заходах.

Також під час зустрічі присутні обговорили особливості катехитичного служіння у своїх екзархатах та єпархіях, нові потреби, виклики та успіхи, поділилися своїм досвідом, особливостями служіння та планами.

Владика Давид на початку зустрічі наголосив на тому, що для Патріаршої катехитичної комісії важливо знати, як ми можемо допомогти реалізовувати катехитичне служіння у нашій церкві всюди, де вона присутня. Тому владика запросив присутніх ділитися своїми потребами та ідеями щодо співпраці і допомоги з боку комісії.

Також владика заохотив до підтримки на єпархіальних та екзархальних рівнях різноманітних проектів, які організовує Патріарша катехитична комісія. Зокрема, цього року серед головних ініціатив комісії заплановано:

• всецерковна конференція «Ми – люди Євхаристії» (5-6 липня 2024 р.);
  • всецерковна інтелектуальна гра «Хто? Де? Коли?» (15 червня 2024 р.);
  • міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні «Пісня серця» (16-17 листопада 2024р .), гаслом якого є «Надія, до якої кличе Господь».