9-10 лютого 2024 року відбувся семінар для представників з єпархій України на тему катехизи сім’ї.

Учасники семінару «Катехиза сім’ї у парафії»

Поштовхом до розвитку цього нового для катехитичної комісії напрямку катехизи були конференція та з’їзд катехитів у липні 2023 р, де сім’я розглядалася як домашня церква.

У семінарі, який відбувся 9-10 лютого 2024р., взяли участь 30 учасників з усіх єпархій УГКЦ. Вони активно обговорювали напрямки праці з сім’ями, труднощі та їх подолання, перспективи «Руху християнських сімей» у парафіях та методологію організації сімейних спільнот. Обидва семінари провели подружжя Романа та Наталії Прокопів, які мають великий досвід праці з сім’ями (зокрема, п. Роман є головою організації «Рух християнських сімей»).

Під час семінару катехити отримали тематичні на методологічні матеріали, на основі яких можуть проводити зустрічі для сімей на своїх парафіях.

Організатор семінару – Патріарша катехитична комісія УГКЦ – дякує організації Католицької Церкви в Німеччині для допомоги Церкві у східній Європі «Renovabis» за матеріальну підтримку у проведенні тренінгу.