Патріарша катехитична комісія продовжує проводити формаційні зустрічі “Слово Боже на кожен день”. Їх метою є поширення біблійного апостоляту в нашій Церкві.
Учасниками зустрічей були священники, катехити і миряни, які проводять біблійні гуртки з читання Святого Письма на парафіях та катехитичних осередках.

Цього року відбулося вже декілька зустрічей – у Тернополі (23 лютого) та Івано-Франківську (6 лютого). Їх провели п. Назар Дуда – заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та о. Юрій Щурко – декан Філософсько-богословського факультету УКУ.

Під час зустрічей п. Назар Дуда наголошував на важливості щоденного читання Слова Божого та ознайомлював присутніх з новими виданнями на біблійну тематику. Зокрема, з новою серією видань о. Юрія Щурка, присвячених молитовному читанню Святого Письма. Практика саме цього методу допомагає поглибити та увиразнити молитовне життя, перетворює його на живе спілкування з Богом.

Отець Юрій Щурко основною метою Lectio Divina називає бажання навчитися слухати Боже Слово, чути Божий голос у Писанні та жити, сприймаючи світ і події навколо у світлі цього Слова.

Запропоновані у книзі розважання − це запрошення будувати особисті стосунки з Богом через Його Слово. Це видання покликане допомогти читачеві навчитися зосереджуватися над Словом, роздумувати, молитися й жити ним.

Наприкінці семінарів учасники обговорюють стратегію напрямків праці біблійного апостоляту та висловлюють власні ініціативи для поширення його діяльності на парафіяльному та всецерковному рівнях.