8-9 грудня у Патріаршому дому у Львові відбувся біблійний семінар на тему «Звіщаємо вам Христа».

Це черговий зі серії біблійних семінарів від Патріаршої катехитичної комісії, метою яких є поширення та розвиток біблійного апостоляту в нашій Церкві.

Провели семінар методист Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету п. Уляна Грех та заступник голови ПКК УГКЦ п. Назар Дуда.

До участі у семінарі було запрошено 29 відповідальних за біблійний апостолят в УГКЦ з усіх єпархій України. Також серед учасників були помічники координаторів та особи, які займаються організацією біблійних гуртків у парафіях, тобто, можуть поширити отримані на семінарі знання.

П. Уляна Грех та п. Світлана Янів

Дводенний семінар був присвячений лекціям прикладного спрямування та практичним заняттям.

Окремою темою семінару стало обговорення представлених методик та можливостей їх реалізації на катехитичних заняттях.

Наприкінці семінару учасники обговорили стратегію напрямків праці біблійного апостоляту та висловили власні ініціативи для поширення його діяльності на парафіяльному та всецерковному рівнях.

Усі присутні отримали сертифікати про участь у біблійному семінарі від п. Назара Дуди, заступника голови ПКК.

Більше фотографій – за покликанням:

Організатор семінару – Патріарша катехитична комісія УГКЦ – дякує організації Католицької Церкви в Німеччині для допомоги Церкві у східній Європі «Renovabis» за матеріальну підтримку у проведенні тренінгу.