У мальовничому селі Стрілки (яке розташоване посеред гір, у Самбірському районі Львівської області) 22-29 липня відбувся літній християнський табір «Моя мандрівка з Ісусом та друзями» для дітей віком від 8 до 14 років. Основою табору стала катехитична програма «Запрошені на Царський бенкет». 48 учасників з різних куточків України взяли активну участь у таборовій мандрівці, яка згуртувала їх і перетворила на справжньою сімʼю. Серцем табору були діти з сімей захисників та Героїв нашої Батьківщини.

Захоплива пригода довжиною у вісім днів була наповнена кольоровими емоціями, новими знайомствами, міцною дружбою та надзвичайно теплими обіймами. Насичена різноманітними активностями програма назавжди закарбувались в памʼяті учасників табору, адже там було все: щоденна Літургія, руханка і танці, пісні у храмі та біля ватри, великі ігри, майстер-класи, шоу талантів, похід у гори, купання в басейні та багато іншого. А найголовніше — те, що кожен учасник глибоко усвідомив надзвичайну важливість Божественної Літургії та своєї участі в ній, адже це справжній Царський Бенкет, на який ми запрошені самим Господом.

Засвоєні цінності, закладені духовні принципи викликали у дітей бажання бути добрими та допомагати одне одному, а спільні ігри та заходи зміцнили дружні зв’язки на все життя. Такий табір завжди є місцем справжнього зміцнення віри та впевненості в тому, що добро та любов завжди перемагають у світі.

Дякуємо надзвичайній команді організаторів та провідників: Назару Дуді, о. Роману Гнатіву, с. Міріям Голуб, СНДМ, Марічці Лазурко, Ларисі Турчиняк, Богдану Пемпусю та Марічці Шипці, а також усім учасникам за чудовий час мандрівки з Ісусом та друзями. 

Окрема подяка за підтримку усім жертводавцям та людям доброї волі, зокрема Комітету Українського Дня штату Коннектикут (США) та о. Богдану Тимчишину. Також велика вдячність за гостинність реколекційному центру «Емаус» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Організатори табору: Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ.