26-27 травня відбувся черговий семінар Патріаршої катехитичної комісії та Катехитично-педагогічного інституту УКУ з підготовки та проведення християнських таборів “Моя мандрівка з Ісусом та друзями”. Цього разу він проходив у Свято-успенській Лаврі в Уневі. Учасники семінари – 29 осіб з різних єпархій та екзархатів УГКЦ – два дні поспіль вчилися не просто організовувати дитячий табір, а й максимально використовувати час табору для духовного збагачення його учасників.

Отримані під час семінару знання та досвід учасники семінару використають при організації та проведенні християнських таборів, а також для підготовки їх провідників та аніматорів.

На думку організаторів семінару, проведення практичних семінарів є чудовою можливістю для учасників особисто пережити дні таборування, навчитися основних принципів підготовки християнського табору та інтерактивного проведення катехитичних зустрічей. Тому цього разу аніматорам та катехитам було запропоновано самим відчути себе у ролі учасників табору – як тематичних, так і духовних зустрічей.

На завершення учасники отримали сертифікати про участь у семінарі.

Окрема подяка за допомогу в організації події благодійній організації CNEWA