20 травня,у суботу, у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбувся єпархіальний тур всецерковної інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”, участь в якому взяли діти та молодь з катехитичних шкіл чисельних деканатів. Зокрема, у грі брали участь  команди з 12 деканатів: Галицького, Залізничного, Франківського, Краківецького, Поморянського, Пустомитівського, Новояворівського, Золочівського, Янівського, Сихівського, Сокільницького та Винниківського.

Діти були дуже добре підготовлені, у чому велика заслуга катехитів та священників окремих парафій, які підтримали ідею проведення конкурсу і активно допомагали в його організації та проведенні. На початку заходу всі разом молилися Молебень до Пресвятої Богородиці. Опісля учасники гри розділилися згідно вікової категорії і зайняли свої місця у семінарійних аудиторіях. Гра проходила жваво і всі з нетерпінням очікували  на результати від жюрі.

Велике спасибі всім учасникам конкурсу: дітям, катехитам та вболівальникам. Вибрати найкращих було дуже складно,  адже три місяці наполегливої підготовки окреслило вагомий результат. Окрім переможних місць і радості від участі в грі діти, отримали найцінніше – знання про Божественну Літургію, храм та зміст Катехизму молоді «Ми йдемо з Христом»
Переможцям єпархіального рівня стали:  команда “Офірки” з Краківецького деканату у віковій категорії 14-17 років та команда «Позитивчики» Поморянського деканату.

Дякуємо також ректорату Львівської духовної семінарії за допомогу в проведенні конкурсу.

Бажаємо нашим переможцям успішної гри на Патріаршому рівні конкурсу та тільки позитивних емоцій!

Повідомила Віра Ценглевич, директор Катехитичного центру Львівської Архиєпархії