У нашій Церкві триває деканальний та єпархіальний рівні всецерковної інтелектуальної гри «Що? Де? Коди?». Завершальний – всеукраїнський рівень – відбудеться 17 червня у Львові.

Нагадаємо, що це перший після карантинних обмежень і початку війни всецерковний катехитичний конкурс, який проходить офлайн. Він відбувається у чотири етапи: парафіяльному, деканальному, єпархіальному та всеукраїнському. Учасники конкурсу – учні катехитичних шкіл та осередків – змагаються у двох вікових групах – молодшій (10-13 років) та старшій (14-17 років).

Його метою є допомогти учням краще пізнати зміст Божественної Літургії, значення храму для християнина, а також дотримання належної поведінки у храмі та вивчити Катехизм «Ми йдемо з Христом».

Переможці єпархіального рівня християнської інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» Стрийської єпархії

Організатори конкурсу на перших трьох етапах (голови єпархіальних катехитичних комісій та центрів) відзначають велике зацікавлення конкурсом та високий рівень підготовки його учасників.

Під час деканального рівня гри у Львівській Архиєпархії УГКЦ (церква Різдва Пресвятої Богородиці, Сихівський деканат)

Учасники деканального рівня гри у Львівській Архиєпархії УГКЦ (парафія Вознесіння Господнього, Залізничний деканат)

Бажаємо всім учасникам конкурсу цікавої гри, знайомих питань, позитивних емоцій на весь час конкурсу. І, головне, – хай отримані знання допоможуть вам на дорозі вашого християнського життя.