29 жовтня 2022 року у Центрі Душпастирства молоді що у Дрогобичі, відбувся тренінг для молодіжних лідерів та душпастирів. Захід відбувся за сприяння Комісії у справах молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Зустріч розпочалася з молитви, яку очолив владика Ярослав Приріз у співлужінні з священниками, які прибули із парафіяльними провідниками катехизи, академічного душпастирства та різноманітних молодіжних християнських осередків, щоб почерпнути новинки активних методів євангелізації. Під час участі у заході владика звернувся до всіх присутніх: “Знайдіть Бога і Ви знайдете Вічну молодість! Наша молодь є креативна і свідома. Вона шукає справедливості. Вона породила Революцію Гідності. Вона сьогодні творить волонтерські організації. Вона на передовій захищає нашу країну. Тому молімося, щоб Господь скоротив час випробування і наблизив Великдень нашої перемоги!”

Владика Ярослав (Приріз)

Захід умовно був поділений на дві частини: катехиза молоді та активні методи, яку провели працівники УКУ Марія Шипка і Марта Крайчик та дозвілля молоді і основи командотворення під кураторством Тараса Косара

Учасники мали змогу придбати найновіші методичні матеріали, спільно працювати у командах, обмінючись досвідом, аналізувати, комунікувати, народжувати в своїх задумах нові ідеї для подальшої праці.

Окрема подяка за допомогу благодійній організації CNEWA

За матеріалами Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ
Фото: Сніжана Щур, Андрій Кісик.