2 жовтня у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбулося святкування Дня катехита.
У цей день на Божественну Літургію, яку очолив голова катехитичної комісії о. Іван Шуфлат разом з духовенством, з’їхалися катехити з усієї Чернівецької єпархії, щоби подякувати Богові за минулий рік та попросити благословення на новий навчальний рік.
У проповіді о. Іван наголосив на важливості особи катехита, який прикладом свого життя має свідчити ближнім Бога, є педагогом Божої науки, передавачем об’явлених Божих істин.

Після Божественної Літургії заступник голови Патріаршої комісії п. Назар Дуда презентував Катехизм для молоді «Ми йдемо за Христом».

Відтак владика Йосафат вручив канонічні місії двадцятьом шістьом катехитам на катехитичне служіння у новому навчальному році. Після цього п. Назар Дуда  у парафіяльному катехитичному центрі представив катехитам нові матеріали для катехитичної праці, а п. Уляна Грех, методист Катехитично-педагогічного інституту КПІ, розповіла про форми навчання, які пропонує цей заклад для бажаючих здобути тут освіту.
У другій половині дня відбулася вступна співбесіда до Катехитично-педагогічного інституту УКУ. За її результатами до інституту було прийнято 24 студенти. До речі, це перша окрема група від Чернівецької єпархії в КПІ УКУ.
Загалом Катехитично-педагогічний інститут Українського католицького університету, який знаходиться у Львові, має філії у Жовкві, Києві, Луцьку, Одесі та Запоріжжі.
За матеріалами Чернівецької єпархії