01 жовтня 2022 р. Б., з благословення правлячого єпископа Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, у м. Коломия відбулося святкування Дня катехита.

На урочистість з’їхалися катехити з усієї Коломийської єпархії, щоби подякувати Богові за минулий рік та попросити благословення на новий навчальний рік.

Урочистість розпочалося Божественною Літургією у Катедральному соборі Преображення Христового, яку очолив о. Роман Кіцелюк (протосинкел Коломийської єпархії),  у співслужінні із о. Ярославом Врублевським (голова Катехитичної комісії в Коломийській єпархії) та священиками, котрі відповідають за катехитичне служіння у своїх деканатах.

У своєму слові о. Роман наголосив на тому, що у ці важкі для усіх дні, коли так багато мужніх героїв віддають своє життя за нас, катехит має бути відважним і проголошувати Боже Слово скрізь, де б він не знаходився. І прикладом свого життям показувати іншим Божу любов, милосердя та всепрощення. Також о. Роман побажав усім йти за Христос і не боятися нести свій хрест за Ним, бо у кінці на усіх очікуватиме вічне життя. Адже цей військовий час ставить перед усіма нами певні виклики, насамперед, виклики людяності, мужності, відваги і відкриває безліч можливостей для допомоги іншим краще пізнати Христа і більше ніколи з Ним не розлучатися

Після Божественної Літургії катехитам були вручені канонічні місії на катехитичне служіння і передано благословення єпископа на новий навчальний катехитичний рік.

Опісля, в нижній частині храму, катехитам були представлені нові матеріали для катехитичної праці, яку підготувала с. Юліана Дзюбата, ЧСВВ. На завершення о. Ярослав Врублевський, голова Катехитичної комісії в Коломийській єпархії, подякував катехитам та духовенству за участь у святкуванні Дня Катехита.

Пресслужба Коломийської єпархії