24 вересня 2022 року, традиційно перед початком нового навчального року, з благословення владики Йосифа Міляна відбувся день катехита у Київській архієпархії.

З цієї нагоди відбулася зустріч катехитів у церкві святого Василія Великого в Києві, що на Львівській площі. Зустріч розпочалася літургією, яку очолив прот. Петро Жук. Наприкінці літургії відбулося вручення канонічних місій для катехитів з цілої Київської архієпархії.

Протоієрей Петро Жук вручає канонічні місії на служіння катехитам Київської Архиєпархії

Після цього відбулася презентація навчальних програм для 1, 2 та 3 класів, а також, катехитичну програму для підготовки до першої Сповіді та урочистого Причастя, яку провели пан  Назар Дуда, заступник голови Патріаршої Катехитичної Комісії, разом з с. Юліаною Дзюбатою, ЧСВВ.

с. Юліанна Дзюбата, ЧСВВ, презентує нову однорічну програму підготовки до першої сповіді “Зустріч”

Також п. Назар Дуда представив документ, укладений Папською Радою сприяння новій євангелізації “Напрямні для катехизації” , який вже перкладений на українську мову і в якому представлено цілісне розуміння Церквою значення й ролі євангелізації та катехизації в сучасному світі. Новий документ є вагомим дороговказом на шляху зростання у вірі, формації, служіння, свідчення, звіщання Євангелія для кожного і кожної з нас у місці служіння, де нас Бог покликав.

Назар Дуда представляє новий папський документ “Напрямні для катехизації”