23 липня, за підтримки настоятеля храму Матері Божої Неустанної Помочі м. Запоріжжя о. Романа Вовка та голови катехитичної комісії п. Зіти Воробйової відбувся майстер-клас з виготовлення прикрас на патріотичну тематику.

До цього заходу долучилися діти віком від 3 до 12 років. Вони з особливим старанням і креативністю виготовляли свої вироби. Маленькі рученята робили мапу України, чудових кошенят і пса Патрона, метеликів, кошички з букетами квітів та патріотичні брошки. А наступного дня, 24 липня, на парафії було проведено благодійний ярмарок, на якому можна було придбати ці вироби.

Для авторів робіт і їх нових власників патріотичні вироби стали символом перемоги і незламності українського народу. Виручені кошти буде передано на підтримку нашим захисникам.

ТРИМАЙМО СТРІЙ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!