У Запоріжжі відбувся літній християнський табір «Веселі канікули з Богом. Зростаймо в радості разом».

Табір було організовано за ініціативи настоятеля храму «Матері Божої Неустанної Помочі» в м. Запоріжжя отця Романа Вовка та Голови катехитичної комісії Донецького екзархату пані Зіти Воробйової. Аніматорами табору радо згодились бути  Ангеліна Вовк, Діана Касьяненко і Катерина Болгарина.

Метою табору було залучити дітей різних вікових категорій (6-14 років) до гармонійного спілкування у спільноті та знайомство з Божим милосердям, Божою любов’ю та радістю в житті кожної дитини.

Зустрічі проводилися як з дітьми, так і з дорослими.

Кожен ранок починався з руханки та бансів, а день був насичений цікавими майстер-класами, інтерактивними іграми, співами християнських пісень, малюванням, розвагами та спілкуванням. Діти познайомилися з основними християнськими молитвами та виготовили власні молитовники, які зможуть використовувати в своєму подальшому житті.

Кожен день мав свою тематику і окремі майстер-класи. Діти  виготовили листівку для воїна, дерево життя українського народу, створили колективні композиції.

Також щодня батьки мали окремі зустрічі з експертом Гештальт-терапії, катехитом Донецького екзархату Тетяною Походощук на такі теми: «Психотравма та психотравматичні події в житті людини.», «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими.», «Стосунки в подружжі.», «Позитивна взаємодія між татом і мамою.», «Культура взаємин батьків та дітей.», «Батьки очима своїх дітей.»  «Метафора свого життя.», «Досконала любов до себе. Будинок моєї мрії».

В останній день табору діти продемонстрували свої таланти: спів, малювання, ліплення, плетіння з бісеру та різноманітні поробки. Таланти учасників табору вразили всіх присутніх. Тож закриття табору відзначили смачною піцою та солодкими призами.

У такій дружній атмосфері промайнули шість днів канікул з Богом зі сміхом, радістю, новими знаннями про нашого Небесного Отця та знайомствами.

 Зіта Воробйова, голова катехитичної комісії Донецького екзархату.