З 27 червня по 3 липня на парафії Святого Миколая Чудотворця проходив дитячий християнський табір під назвою «РаДіти з Богом». Табір проводили сестри Згромадження святого Йосифа, а допомагав їм у цьому брат Андрій Тимчук, семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Кожен день починався зі вступного слова голови катехитичної комісії Харківського екзархату с. Олексії Пограничної, яка коротко впроваджувала дітей у тематику, з якою діти працювали протягом дня. Невід’ємними атрибутами початку табору були молитва та Гімн України, після яких починалася спільна руханка під музику і банси.

Також кожен день табору мав окрему тему, на яку діти слухали цікаві катихези, які провадили с. Юлія Курнат, с. Марта Тураш та с. Магдалина Мочурад.

У понеділок тема дня звучала: «Я – християнин», діти застановлялися над ознаками християнина та вчились, що означає бути добрим християнином.  У наступні дні розглядалися теми “Ми – спільнота”, «Україна – наша Батьківщина», «Ісус – мій Спаситель». Також діти діти мали можливість почути більше та дізнатись про Христа, а також вивчали теми «Твоє життя – Божий дар» та «Богородиця – наша Матір». Під час цього дня діти дізнавались більше про Марію, яка є матір’ю кожного християнина та вчились до неї звертатись у молитві.

Родзинкою табору були релігійні та патріотичні пісні під гітару, яких дітей навчав брат Андрій Тимчук.

Закінчився табір у неділю святковим концертом, під час якого діти під гітару заспівали всі пісні, які вони мали змогу вивчити, а також продемонстрували всі вивчені банси.

Приємно здивували команду організаторів юні харків’янки Поліна Мартинова, Токаєва Олена та Мироненко Марія, які приготували пісню та банс для усіх присутніх.

Опісля на учасників табору та їх батьків чекав смачний спільний почастунок та приємне спілкування про те, як вони навчились радіти з Богом.

Пресслужба Харківського екзархату