При Соборі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ у м. Харкові навіть у цей час війни відбуваються катехитичні зустрічі з дітьми та організовується для них літній християнський табір.

Ці діти – харків’яни – як повітря у наших руках. Сьогодні є – тому користаємо з можливості розповісти їм про Бога, цікаво і пізнавально провести час. Хоча до нас вони приходять насамперед за їжею і гуманітарною допомогою. Власне тоді, окрім цієї допомоги, ми пропонуємо їм взяти участь у наших християнських зустрічах. Багато з них погоджуються і залишаються з нами. – розповідає с. Олексія Погранична, ЗССЙ, яка відповідає тут за катехизацію дітей.

Кожного разу в зустрічах беруть участь близько 40 дітей. За цей час з ними займалися с. Юлія Курнат, ЗССЙ, с. Марта Тураш, ЗССЙ, с. Марта Воловець, ЗСС, с. Олексія Погранична, ЗССЙ. На одній з таких зустрічей владика Василій Тучапець, екзарх Харківський, та сестра Олексія подарували присутнім дитячі Біблії від Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Варто зазначити, що при можливості також проводяться зустрічі з дорослими.

Сестри також готуються провести літній християнський табір при парафії для дітей двох вікових груп “Радіти з Богом”, водночас планують продовжувати проводити катехитичні зустрічі.