Анастасія є студенткою 1 курсу і мріє стати катехитом. Анастасію можна назвати одним з наймолодших наших «апостолів»: їй 18 років, а Таїнство Хрещення вона прийняла в 2018 році. Ось, як свою історію описує сама Настя:
«Раніше я ходила до протестантської спільноти, але коли вперше потрапила до Храму Вознесіння ГНІХ в м. Одеса, то зрозуміла, що хочу сюди повертатися, бо відчула саме в цій Церкви, що Бог є Милосердя і Любов. Мене захопила простота, але в той самий час глибина віри, краса і велич УГКЦ. Я старанно вивчала Катехизм і вже за рік я стала частинкою Церкви».
Настя активна християнка: допомагає на благодійній кухні, організовує молитовні стояння проти абортів і за ненароджених дітей під пологовим будинком. Мріє донести до людини в кризі наскільки важливим є кожне життя і що Господь для кожного має план і любить нас безмежно.
Сьогодні вона героїня нашої рубрики: #історія_мого_покликання
Познайомимося?
?Мене звати Анастасія Ходоско
Моя парафія?
?Вознесіння ГНІХ УГКЦ, Одеса
Коли я відчула покликання до катехитичного навчання??
?Я відчула покликання до катехитичного навчання ще давно, і коли набирався перший катехитичний курс в Одесі, я була дуже захоплена тим, що всі охочі можуть поступити та служити Церкві. Хотіла йти вчитися ще тоді, але тільки на наступний рік я зареєструвалася на співбесіду і поступила.
Що найбільше надихає мене бути катехитом??
?Ще більше заглиблюватися в історію та віру Церкви. А ще те, що я зможу ділитися знаннями з тими, хто ще не пізнав Бога.
Хто з мого оточення був головним мотиватором, прикладом для наслідування??
?Сестра Марія від Дитятка Ісуса ВС, а також п. Олена Стронянська, дружина нашого священника.
Моя мрія, як катехита. ?
?Служити. Там, де Господь захоче мене бачити.