В Апостольському Екзархаті для українців-католиків візантійського обряду в Італії 22 жовтня відбулася онлайн-зустріч усіх катехитів Екзархату на тему «Катехитичні програми», під час якої було представлено програму Катехуменату УГКЦ та оновлену катехитичну програму 1-3 класу і програму підготовки до першої святої Сповіді та урочистого святого Причастя в УГКЦ.

На зустрічі були присутні понад 40 катехитів з Екзархату, а також з Португалії та Іспанії.

На початку зустрічі с. Луїза Цюпа, СНДМ голова Катехитичного віддлу Екзархату, запросила всіх присутніх до молитви, після якої звернулася до всіх катехитів і доповідачів із словами привітання та вдячності за таку чисельну присутність і готовність послужити в Апостольському Екзархаті у катехитичній сфері.

Першою виступила п. Соломія Слободян – катехитка, аспірантка УКУ, координадорка програм катехизації дорослих Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, яка представила програму Катехуменату УГКЦ та окремо зупинилася на питаннях методології та методів катехизації дорослих. Сестра Юліана Дзюбата, ЧСВВ, катехитка, педагог, координаторка катехитичних програм для дітей Катехитичного-педагогічного інституту УКУ представила оновлену катехитичну програму для учнів 1-3 класів та програму підготовки до першої святої Сповіді та урочистого святого Причастя в УГКЦ.

 

На завершення с. Луїза подякувала усім за зустріч і заохотила до спільного служіння для слави Божої та розвитку катехизації в Апостольському Екзархаті в Італії.

Слід зауважити, що в Апостольському Екзархаті в Італії існує велика потреба у катехитах при громадах для проведення катехизації як для дітей, так і для дорослих. Тому одним з важливих екзархальних пріоритетів є вишкіл  та супровід катехитів.

Від катехитичного відділу дякуємо усім священикам Апостольського Екзархату за те, що дбають про свої громади, заохочуючи мирян до співпраці та наповнюючи світ і свої родини Божою любов’ю.

Світлана Прокопчук,
координаторка катехитичного курсу в Апостольському Екзархаті
для українців-католиків візантійського обряду в Італії