Сьогодні, 28 липня, своє день народження святкує с. Луїза Цюпа, СНДМ, багаторічна голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ (1997-2008), заступник голови Патріаршої катехитичної комісії (2008-2018) та директорка Катехитично-педагогічного інституту УКУ (1997-2020), сьогодні – голова Катехитичного відділу Апостольського Екзархату УГКЦ в Італії.

З цієї нагоди від Патріаршої катехитичної комісії, КПІ УКУ та від імені усіх катехитів нашої Церкви щиро вітаємо дорогу нашу Сестру!

Дорога с. Луїзо!

Сьогодні наша вдячність лине Богові за дар Вашого життя, покликання, вірності й відданості Божим справам та ревного і зразкового служіння у катехитичній сфері для добра нашої Церкви.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, якнайщедрішої Господньої благодаті і наснаги та сил для нових звершень у катехитичному служінні, щоб Ви і надалі могли так невтомно та віддано служити на довіреній Вам Христовій ниві. Нехай плоди Вашої глибокої віри та працьовитості у катехитичному служінні і далі приносять щедрі дари.

Ви є прикладом християнської любові, терпеливості і повної самовіддачі катехитичному служінню, до якого покликав Вас Господь. Ви несете слово Євангелія в серця багатьох катехитів і людей, показуючи особистий приклад християнської віри, люблячої матері і впевнено провадите довірених Вам катехитів до єдності з Богом.

У цей радісний та святковий для Вас день випрошуємо у Господа для Вас рясних Божих дарів і ласк, щоб продовжували щедро засівати зерна Божої любові у серця кожної людини. Нехай Пресвята Богородиця ніколи не опускає Вас з-під свого ніжного материнського омофору.

Хай Божа благодать завжди перебуває з Вами на многії та благії літа!