15-22 липня відбувся щорічний літній християнський табір «Звіщаємо радість». Цього року таборова мандрівка з Ісусом та друзями проходила у реколекційному центрі Самбірсько-Дрогобицької єпархії «Емаус» у селі Стрілки (Самбірський р-н Львівської обл.). 52 учасники віком від 7 до 15 років зі Східних та Західних терен України мали змогу активно, весело і з користю провести час літніх канікул. 

Табір «Моя мандрівка з Ісусом і друзями» – це дні радості, дружби, підтримки і любові. Кожен його день наповнений бадьорими руханками і веселими бансами, активними великими іграми та плаванням у басейні, квестами і творчими майстер-класами, захопливими тематичними зустрічами та цікавими вечорами, а ще у програмі – незабутній похід у гори і ватра. Важливою частиною дня завжди є Божественна Літургія. Усе це разом складається в один великий пазл неймовірних спогадів про християнський табір літа 2021 року.

Особливо зворушливою і винятковою подією стало приступлення до таїнства першої сповіді двох учасників табору зі східних регіонів України. Їх підготувала с. Єроніма Вовчак, СНДМ.

 

Літній християнський табір організували Катехитично-педагогічний інститут УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ у співпраці з сестрами Служебницями Непорочної Діви Марії.

 

 

Висловлюємо щиру подяку усім доброчинцям та тим, хто причинився до підготовки та проведення табору. Також дякуємо адміністрації реколекційного центру «Емаус» за відчуття домашнього затишку.

За основу тематичних зустрічей під час християнського табору було взято конспекти занять та матеріали з посібника «Звіщаємо радість» та збірника ігор «Відпочиваємо з радістю».

Придбати посібник з методичними матеріалами для проведення християнських таборів можна за посиланням «Звіщаємо радість».

Придбати збірник ігор можна за посиланням: «Відпочиваємо з радістю».