22 червня відбувся черговий семінар Патріаршої катехитичної комісії та Катехитично-педагогічного інституту УКУ з підготовки та проведення літніх християнських таборів. Цього разу він проходив у співпраці з Катехитичним осередком Львівської архиєпархії УГКЦ. Його учасники – катехити та аніматори – отримали практичні знання та досвід для організації та проведенні християнських таборів.

За основу для проведення катехитичних зустрічей під час літніх таборів організатори семінару запропонували опрацьовану ними нову програму «Звіщаємо радість». Цей посібник має євангелізаційний характер та містить 11 конспектів занять з інтерактивними вправами, дискусіями, іграми, піснями, молитвами та робочими матеріалами для учасників.

Патріарша катехитична комісія з Катехитично-педагогічним інститутом УКУ мають вже чималий досвід розробки методичних матеріалів для християнських таборів. Посібник «Звіщаємо радість» – це вже 9-те їх видання зі серії тематичних матеріалів «Моя мандрівка з Ісусом та друзями».

Також під час семінару організатори використовували ігри з останнього видання ПКК «Відпочиваємо з радістю». Це збірник ігор для згуртування групи, формування навичок, виховання цінностей і вивчення нового матеріалу.

Організатори таборів мають бути добре підготовлені методологічно, але також повинні зуміти використати цей час відпочинку для духовного збагачення дітей. Для цього провідники та аніматори самі повинні надихати інших будувати стосунки з Богом та ближніми і краще пізнавати християнську віру. Тому, на думку організаторів, проведення практичних семінарів є чудовою можливістю для учасників особисто навчитися основних принципів підготовки християнського табору та інтерактивного проведення катехитичних зустрічей і таборового дозвілля.