16-18 квітня 2021 року, відбувся перший навчальний модуль Катехитично-формаційного курсу. Участь у навчанні взяли 37 учасників зі Стрийської єпархії.

Своє навчання майбутні катехити розпочали з благословення та привітання Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського. Відтак, під проводом викладачів Українського католицького університету, учасники курсу протягом трьох днів поглиблювали свої знання у наступних дисциплінах: “Інтерактивні методи катехизації” (п. Назар Дуда, доктор PhD у галузі богослов’я), “Покликання та місія мирян” (с. Наталя Мельник (ЗСПР), ліценціат наук про виховання), “Вступ до біблійних наук” (о. Ігор Цмоканич, викладач біблійного богослов’я).

Також слухачі були підключені до системи Відкритих курсів УКУ. Тому зможуть в будь-який зручний час пройти подальше навчання із вище зазначених дисциплін та скласти іспити в онлайн режимі. Учасники навчання після першої зустрічі поділилися своїми враженнями: «Дякую Богу, що нас об’єднав», «Бажаю всім зберегти всі скарби, які Господь дарує нам через прекрасних викладачів і люблячих сердець», «Дякую всім! Було душевно, щиро і зворушливо».

Наступний навчальний модуль відбудеться через місяць.

о. Андрій Бінас, керівник Катехитично-формаційного курсу (для https://stryiugcc.org.ua/)