Вчора, 29 березня, розпочалися великопосні онлайн реколекції «Нове життя у Христі». Їх проводить для катехитів і християнських педагогів Патріарша катехитична комісія спільно з Філософсько-богословським факультетом УКУ. Реколектант – о. Юрій Щурко.

Реколекції триватимуть 5 днів, з 29 березня по 2 квітня. Першого дня участь у них взяли 350 слухачів. Вже традиційно на онлайн-заходах Патріаршої катехитичної комісії присутніми є представники різних країн, де існує наша Церква. Так і цього разу на днях віднови до участі зголосилися особи з багатьох міст усієї України, а також Італії, Польщі, Бразилії, Канади, Португалії, США, Іспанії, Великобританії, Аргентини та Фінляндії.

Перша реколекційна зустріч розпочалася з молитви і благословення, яке уділив голова Патріаршої катехитичної комісії владика Давид (Мотюк). У короткому слові до учасників він сказав: «Хочу подякувати вам усім не тільки за участь у реколекціях, а за ваше катехитичне служіння, бо це дуже велика праця і з дітьми, і з дорослими. Ми завжди в процесі до святості. До останнього нашого подиху ми можемо наближатися до нашого Спасителя. І сьогодні просимо Бога пройти цей час посту, щоб у святості ми могли покланятися Його божественному воскресінню».

Реколекції присвячені темі керигми. Отець Юрій Щурко, декан ФБФ УКУ, наголосив на тому, що «християнська керигма – це час, момент та інструмент, через який ми ділимося своєю вірою. Час, коли ми у смиренні духа намагаємося свідчити те, що є найдорожче для нас». Темою першої зустрічі була Божа любов. Впродовж наступних днів реколектант пропонує роздумувати над питаннями покликання людини, існування зла у світі та про те, як осягнути спасіння і чому називаємо Ісуса Христа – Спасителем.

Після реколекційної частини о. Юрій відповів на питання учасників на запросив до участі у наступних зустрічах.

До реколекцій можна долучитися, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/JYpJ1fo22F5ZYdyp6. При заповненні анкети просимо звернути особливу увагу на правильний запис своєї електронної адреси. Якщо адреса вказана з помилкою – ми не зможемо сконтактувати з вами.