Ваше Блаженство!

Вітаємо Вас з 10-ою річницею обрання Главою Української Греко-Католицької Церкви!

Ви добре розумієте значення катехитичного служіння для розвитку Церкви, знаєте його зі середини, бо особисто берете у ньому активну участь. Власним прикладом плекаєте катехитичну справу і заохочуєте до неї інших, пробуджуйте і підтримуйте запал до проголошення Євангелія.

Свідченням цього є Ваші численні зустрічі як першого катехита у нашій Церкві та відповідального за катехизацію (на чому самі часто наголошуєте) з іншими катехитами, участь у катехитичних конференціях, звернення та послання, і, звичайно, особисте провадження катехизації.

Ви були членом групи, яка працювала над новим катехизмом УГКЦ «Христос – наша Пасха», а у 2011 році – вже як Глава УГКЦ – підписали і оприлюднили його. Цей катехизм дав усім вірним богословське пояснення нашої східнохристиянської традиції і, що важливо, – на його основі опрацьовуються нові катехитичні тексти, зокрема, вже чекає на представлення перший в УГКЦ катехизм для молоді «Ідемо з Христом».

Без сумніву, розвиток катехизації – передавання віру в живого Христа, яке походить із радості особистої зустрічі з Ним, – є одним із пріоритетів пастирського служіння Церкви. За останні десять років Вашого перебування на престолі Глави УГКЦ ми є свідками розвитку цього служіння і не лише активної участі катехитів у церковному житті, а також активної участі Блаженнішого у катехитичному служінні.

Тому сьогодні, коли з усього світу до Вас надходять побажання, прийміть також і наші щирі привітання від імені усіх катехитів УГКЦ, а також запевнення у підтримці і молитвах, про які Ви не втомлюєтеся просити!

 

З вітаннями і молитвою, владика Давид (Мотюк)
голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ

 

З’їзд катехитів, 2013 р.