19 лютого відбулася онлайн-зустріч голів катехитичних комісій УГКЦ у цілому світі за участю Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Провадив зустріч голова Патріаршої катехитичної комісії владика Давид (Мотюк).

Під час зустрічі відбулося представлення і обговорення нового проекту статуту Патріаршої катехитичної комісії, відповідно до якого головною метою ПКК є служіння Главі УГКЦ та Синоду Єпископів УГКЦ для пасторального планування та координації загальної євангелізації та катехитичної діяльності УГКЦ. Це є обов`язок і відповідальність катехитичної комісії.

Патріарша катехитична комісія за дорученням Синоду Єпископів УГКЦ відповідає за базовий вишкіл катехитів та їх подальше формаційне навчання. Науковою та навчальною базою реалізації цього завдання є Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Тому під час зустрічі було окремо обговорено нову дистанційну форму навчання КПІ УКУ, яка діє з минулого року. На першому курсі цієї програми сьогодні навчаються 205 студентів з 10 країн світу.

Окремо було обговорено створення катехитичних ресурсів для різних вікових категорій та соціальних груп. Владика Давид наголосив на потребі напрацювання власних матеріалів та їх розміщенні на одному онлайн-ресурсі – сайті катехитичної комісії – задля їх поширення та взаємного збагачення усіх, залучених у катехитичне служіння.

Наступну зустріч заплановано провести наприкінці березня, після перекладу на українську мову нового Катехитичного довідника Католицької Церкви.