10-11 листопада 2020 року, в Карпатах відбувся завершальний V модуль за навчальною програмою «Катехитичний вишкіл для священників».

Катехитична комісія Стрийської єпархії організувала протягом 2019-2020 року катехитичне навчання для 32 священників, які представляють усі деканати єпархії. Навчальна програма складалася з п’яти модулів, де священники отримали нові знання з вікової психології, методології організації та проведення катехитичного заняття, навчились застосовувати інтерактивні методи катехизації, та ознайомились із запобіжною системою виховання оо. Салезіан. Загалом навчання тривало 72 академічні години.

Кульмінацією навчальної програми був спільний вишкіл у Карпатах (реколекційний будинок оо. Салезіан). Учасники навчання удосконалювали свої вміння у написанні катехизи для різних вікових груп, а також навчалися як правильно катехизувати за допомогою фільмів.

Після завершення катехитичного вишколу, кожен учасник отримав сертифікат про прохождення навчання.

Керівник програми, о. Андрій Бінас, висловлює подяку п. Назару Дуді, директору Катехитично-педагогічного інституту УКУ, о. Петру Майбі Настоятелю салезіянської спільноти при храмі Покрови Пресвятої Богородиці та ректорату Львівської Духовної Семінарії Святого Духа за співпрацю в часі проведення навчальної програми «Катехитичний вишкіл для священників».

За матеріалами Офіційного медіаресурсу Стрийської Єпархії УГКЦ