Щовівторка, впродовж 30 тижнів запрошуємо спільно вивчати головні принципи духовного та морального життя християнина на онлайн-курсі «Наше життя».

Даний цикл лекцій є частиною курсу “Основи християнської віри та життя”, який розроблений на основі Святого Письма та Катехизму УГКЦ “Христос – наша Пасха”. Цілісно курс складається з чотирьох частин: “Наша віра”, “Наша молитва”, “Наше життя” та “Святе Письмо”.

Розпочинаємо 27 жовтня, у вівторок, в 11.00 год.

 

  • Чому присвячений цикл «Наше життя», який зараз розпочинаємо вивчати?

«Наше життя» – це синтетичний виклад третьої частини Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», яка називається «Життя Церкви». На цьому курсі авторитетні особи Церкви розглядатимуть питання духовного та морального життя християнина, відносини з Богом та ближніми, християнські принципи життя та співпраці у Церкві, подружжі (та біоетичні питання навколо нього), державі та навколишньому середовищі.

  • Для кого підготовлений цей курс?

Для усіх, хто хоче глибше пізнати і зрозуміти правди християнської віри, щоб, практикуючи їх у житті й молитві, бути учнем Христа, уподібнюватися до Нього, слідувати за Ним до святості й перебувати з Ним у Божому Царстві.

  • Тривалість курсу:

Кожен цикл даного курсу – це 30 динамічних та цікавих відео-лекцій тривалістю 5-7 хв.

  • Організаційні запитання до курсу:

Розпочинаючи з 27 жовтня, щовівторка, в 11.00 год. на YouTube каналі Патріашої катехитичної комісії будемо публікувати наступні відео-лекції курсу.

Курс є відкритий для усіх бажаючих. Безкоштовний.

З усіма відео-лекціями можна буде ознайомлюватися і надалі на YouTube каналі Патріаршої катехитичної комісії та на платформі відкритих курсів УКУ.

Свої думки та питання для обговорення можна залишати у коментарях під матеріалами. Але звертаємо увагу, що отримати на них відповідь від спікерів можна буде лише протягом 3 тижнів від дати публікації відео.

Додаткові можливості для тих, хто хоче краще ознайомитися з темами курсу!

Оскільки відео-лекції є коротким синтетичним викладом теми, окрім відео на платформі відкритих курсів УКУ ми підготували для Вас додаткові матеріали з кожної теми курсу та тестові завдання для закріплення та перевірки знань. Щоб скористатися ними, потрібно тільки зареєструватися.

 

Паралельно розпочинаємо наступну частину курсу «Святе Письмо». Відео-лекції цього циклу будемо поширювати щочетверга, розпочинаючи від 29 жовтня, в 11.00 год.