9-10 жовтня у Луцьку в монастирі отців василіян після піврічного дистанційного навчання відновилися аудиторні заняття для студентів Катехитично-педагогічного інституту УКУ Луцького екзархату УГКЦ.

Спочатку майбутні катехити прослухали лекції з «Есхатології», які веде викладач УКУ Віктор Березовий. Він розповів про останні речі – смерть, суд, небо і пекло. Розкрив тему змісту есхатології, її еволюції у часі есхатологічних правд, торкнувся питання забобонів. «Якщо Христос не воскрес, то марна наша віра» – ці слова апостола Павла стали провідною думкою цих занять.

10 жовтня лекції провадив владика Йосафат Говера. Він розповів про цінність таїнства Євхаристії, через яку людина з’єднується з Христом. Наголосив на важливості Святої Літургії, адже щоразу на ній ми стаємо причасниками Тіла і Крові Христової. Царство Небесне є поміж нами і в нас. Ми всі покликані до нього – потрібно тільки увійти, відгукнутися на Божий заклик.
Студенти, які отримують фундаментальну богословську підготовку завдяки КПІ УКУ, цього разу з великим піднесенням брали участь у цікавих лекціях улюблених викладачів, бо вкотре переконалися, що онлайн-зустрічі ніколи не замінять живого спілкуванння.

Джерело: сайт Луцького монастиря св. Василія Великого