Запрошуємо на вебінар “Дитина і віра в Бога”

Погоримо про те, як найкраще та найприродніше передавати дитині віру в Бога і як не сформувати в дитини сприйняття «неправильного» образу Бога. Дізнаємося, як допомогти дитині відчути, що «молитва – це розмова з Богом», і подарувати їй бажання й потребу до цього прекрасного, сповненого любові, діалогу. Перелічимо добрі й мудрі поради щодо того, як формувати християнську свідомість маленького «громадянина Неба».

Для участі у вебінарі потрібно заповнити анкету ТУТ

Спікер: Наталія Сиротич – дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української асоціації християнської психології, фахівець з волонтерства БФ «Карітас-Київ», автор і тренер психологічних тренінгових курсів для підлітків.

Ведучий: Назар Дуда, керівник програми Християнська педагогіка та організація дозвілля УКУ, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Це перший з трьох запланованих вебінарів під загальною темою:

“Піднятися до рівня дитини: поради батькам і християнським педагогам”

Наступні вебінари:

  1. Дитина і вікові кризи, 29 травня

Дізнаємося про 5 вікових криз (новонародженості, першого, третього й сьомого року життя, підліткову кризу), що вважаються нормальними й необхідними для процесу становлення особистості. Поговоримо про те, як розпізнати кожну із вікових дитячих криз і як найкраще підтримати дитину й себе, дорослого. Перелічимо поради, які допоможуть «не боротися» з кризою, а сприятимуть легшому й мудрішому проходженню та прийняттю цього неповторного і важливого періоду зростання.

  1. Дитина і стилі виховання, 5 червня

Дізнаємося про стилі сімейного виховання та їхній вплив на розвиток особистості дитини. Поговоримо про способи «розшифрування» дитячої поведінки: як зрозуміти, чому дитина веде себе саме так, і, якщо потрібно, допомогти їй «внести правки» у свою поведінку. Перелічимо поради, які допоможуть дорослим не впадати у «авторитаризм», а зростати в мудрій, люблячій, зрілій «авторитетності».

Співорганізатори вебінару:

Програма “Християнська педагогіка та організація дозвілля”, ФБФ УКУ, 

Патріарша катехитична комісія УГКЦ .