В Одеському екзархаті тривають катехитичні візитації, які проводить владика Михаїл (Бубній), екзарх Одеський УГКЦ, спільно з Катехитичною комісією Одеського екзархату.

Як ми вже повідомляли, катехитичні візитації, які розпочалися 4 березня, в Одеському екзархаті відбуваються вперше.

10 – 11 березня владика Михаїл (Бубній), разом з головою Катехитичної комісії Одеськог екзархату с. Марією від Дитятка Ісуса (Коцан), ВС та її заступницею Оленою Пенязевою відвідали парафії Української греко-католицької церкви у м. Балта, с. Агафіївка, с. Новомихайлівське, с. Іванівка, смт. Врадіївка, с. Полтавка, м. Первомайськ, м. Южноукраїнськ, смт. Іванівка та м. Роздільна.

13 березня – відвідали парафії УГКЦ у міста Южне, селі Нові Біляри та місті Чорноморськ.

На кожній парафії владика Михаїл зустрічається з священниками, катехитами та присутніми парафіянами та детально ознайомлюється зі станом катехитичного служіння на даних парафіях.

previous arrownext arrow

За матеріалами Одеського екзархату УГКЦ