29 лютого – 1 березня 2020 року Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з Філософсько-богословським факультетом УКУ та Катехитично-педагогічним інститутом УКУ провів ІІІ етап учнівської олімпіади з християнської етики. Учасниками олімпіади були школярі 8-10 класів області (а це 121 учень), які показали найкращі знання цього предмета.

Під час відкриття олімпіади з вітальним словом до учнів та вчителів звернулися в.о. директора ЛОІППО п. Микола Кацюба, а також декан Філософсько-богословського факультету УКУ о. Юрій Щурко. Вони наголосили на важливості такого заходу як для учнів, так і для вчителів. Також школярі отримали з рук директора Катехитично-педагогічного інституту УКУ п. Назара Дуди книги на знак подяки за активну участь в олімпіаді. Пані Галина Сохань, доцент кафедри суспільствознавчої освіти ЛОІППО, провела інформаційно-методичну нараду з вчителями, під час якої обговорили та спланували нові зустрічі та заходи.

Сподіваємося, що доброзичлива гостинна атмосфера олімпіади, формат заходу, а також невимушені зустрічі педагогів та учнів сприятимуть проведенню нових заходів у рамках викладання предметів духовно-морального спрямування в школах області.

За матеріалами ЛОІППО