14 грудня катехити Львівської архиєпархії разом дякували Богу за прожитий рік та ділилися різдвяною просфорою. Цього року їх подячна Божественна Літургія відбулася у храмі священномученика Климентія Шептицького (Львів, вул. Кривоноса,1).

Зі словом подяки та заохочення до всіх катехитів звернувся о. Богдан Луковський. Він наголосив на тому, що «праця катехита сповнена труднощів, але одночасно є радісною, бо ми несемо Добру Новину до всіх людей доброї волі». Сповідав отець Богдан Калатин.

Про історію храму свщмч. Климентія Шептицького, про історію представлених у ньому збірок та про працю настоятеля храму отця доктора Севастіян (Дмитруха), який є невтомним збирачем творів сакрального мистецтва, співзасновником і директором музею Митрополита Андрея Шептицького, розповів працівник музею п. Юрій Ткач.

Опісля директор Катехитичного осередку Львівської архиєпархії УГКЦ п. Віра Ценглевич запросила катехитів до спільного частування та спілкування. «Кожного року, в часі перед святом Миколая, ми ділимося різдвяною просфорою. Цей хліб є символом наших здобутків впродовж цього року. Також запрошую ділитися медом – нехай він підсолодить гіркоту наших цьогорічних втрат та негараздів» – розповіла п. Віра Ценглевич.

Закінчилася зустріч веселою різдвяною колядою.

Юлія Козіброда