23 листопада 2019 р. у приміщенні центру ім. Митрополита Шептицького Українського католицького університету відбувся всеукраїнський рівень інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” на тему “Дари та плоди Святого Духа”. Організатором цього конкурсу, який відбувається раз на два роки, виступає Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства.

Цього року організатори конкурсу поставили собі за мету ознайомити учасників з катехизмовим вченням про дари і плоди Святого Духа та показати їх важливість на прикладі святих Церкви. Сам конкурс був присвячений вшануванню 150-річчя від дня народження блаженного священомученика Климентія Шептицького.

Як повідомили в Катехитичній комісії КГВА, за звання переможця конкурсу цього року змагалися 11 команд молодшої вікової категорії (10-13 років), 11 команд старшої вікової категорії (14-17 років) та 8 команд катехитів із різних куточків України.

У молодшій віковій категорії І місце посіла команда Львівської архиєпархії під назвою “Геральдята”, ІІ місце – команда Тернопільсько-Зборівської архиєпархії “Макаріан”, ІІІ місце – команда Стрийської єпархії “Діти Божі”.

У старшій віковій категорії І місце посіла команда Івано-Франківської архиєпархії під назвою “”Вогонь надії”, ІІ місце – команда Самбірсько-Дрогобицької єпархії “Зона радості”, ІІІ місце – команда Львівської архиєпархії “Оборонці віри”.

Серед команд катехитів І місце посіла команда Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ІІ місце – команда Івано-Франківської архиєпархії та ІІІ місце – команда Луцької єпархії.

Завершуючи конкурс, голова Катехитичної комісії КГВА о. Андрій Стадницький поділився планами про наступний конкурс “Що? Де? Коли?”, який планується провести у 2021 році: “Темою наступного конкурсу будуть Євангельські блаженства. Зараз ми вже готуємо відповідний підручник, за допомогою якого діти та катехити зможуть поглиблено вивчити цю тему. Також під час цього конкурсу від священників, які брали участь у підготовці дітей до гри, прозвучало прохання зробити теж змагання і між духовенством. Отож, за два роки спробуємо збільшити кількість категорій учасників гри”.

А сьогодні ми вітаємо переможців – учнів та катехитів, а також усіх, хто брав участь у конкурсі!