18 жовтня 2019 року діти нашої Церкви молились вервицю в рамках всесвітньої молитви «Мільйон дітей моляться вервицю», яку започатковував Святіший Отець Папа Франциск.

Святіший Отець Папа Франциск проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним місяцем та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу в русло  місійності, де діти будуть молитися за всіх місіонерів, а також за мир і єдність у світі. З благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до цієї всесвітньої ініціативи Святішого Отця Папи Франциска долучились також діти та молодь із єпархій та екзархатів нашої Церкви.

Дитяча вервиця в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ

Зокрема, у Київській архиєпархії УГКЦ організацію цієї молитви взяла на себе Катехитична єпархіальна комісія. Звертаючись до присутніх, протоєрей Петро Жук, голова Катехитичної комісії Київської архиєпархії УГКЦ, зазначив:

«Питання єдності та миру торкають людей цілого світу. Бо цінність миру і єдності потрібні для всіх народів світу, незважаючи на те, де вони живуть і в що вірять.

В Україні зараз війна. Ми не можемо самі її спинити, але ми можемо просити, щоб Господь дарував нам мир задля наших дітей».

На спільній молитві дітей на вервиці взяли участь представники з різних парафій Київської архиєпархії. На згадку про участь у молитві всі присутні отримали пам’ятні подарунки.

У Львівській архиєпархії організацією дитячої вервиці займався Катехитичний центр Львівської архиєпархії УГКЦ.

В центрі Львова біля статуї Пречистої Діви Марії молитву дітей на вервиці провели отці Чину Найсвятішого Ізбавителя (редемптористи). Після завершення молитви на всіх учасників чекав солодкий почастунок.

Також в цей день до всесвітньої молитовної акції долучилися діти з різних парафіяльних спільнот та катехитичних осередків єпархії.