7-14 серпня у місті Дудерштадт (Німеччина) у відпочинковому центрі організації “Кольпінг” відбувся табір, який поєднав у собі катехитичний та музичний напрямки праці з дітьми.

Табір став спільним проектом Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та Апостольського Екзархату для українців у Німеччині та країнах Скандинавії в рамках співпраці щодо поширення нових методів катехизації. Ідея його проведення належить отцю Роману Максимціву та заступнику голови ПКК УГКЦ п. Назару Дуді.

Дозвілля та катехитичну частину проекту організувала та провела співробітник КПІ УКУ Марія Шипка, а музичним напрямком займалися музиканти Роман Антонюк (заслужений артист України, співак та бандурист) та Христина Антків (хормейстер та викладач фортепіано).

Під час табору діти разом молилися, танцювали банси, грали у різноманітні ігри, брали участь у майстер-класах і навіть вчилися грати на бандурі! Час відпочинку було доповнено цікавою поїздкою у музей “Кордону між Східною та Західною Німеччиною” та екскурсією історичним містом Дудерштадтом.

Організатори табору планують продовжити співпрацю в напрямку проведення спільних таборів і висловлюють подяку усім, хто долучилися до реалізації проекту.