Іспанська Єпископська Конференція опублікувала перший катехизм для дітей віком від 0 до 6 років «Моя зустріч з Господом. Перші кроки у вірі». Він написаний з метою пробудження віри та виховання у вірі дітей дошкільного віку.

Катехитична підкомісія, яка входить до складу Єпископської Комісії в справах освіти та катехизи Іспанської Єпископської Конференції, у вступі пояснює, що це нове опрацювання книжки «Перші кроки у вірі», яка тепер ввійшла в категорію катехизмів, отримавши схвалення Папської Ради сприяння новій євангелізації. Таким чином книжка, яка була «засобом» у передаванні віри, стала «документом віри».

Цей катехизм має на меті супроводжувати релігійне пробудження дитини та виховання у вірі дітей дошкільного віку як у сім’ї, так і в парафії. Видання доповнене посібником для розвитку сімейної катехизи.

Катехизм «Моя зустріч з Господом. Перші кроки у вірі» проілюстрований численними і привабливими малюнками та конкретними прикладами проведення катехизації серед найменших, пробудження у них віри і її подальшого розвитку.

 Три катехизми, які супроводжують та формують у вірі дітей та підлітків (від 0 до 14 років)

Підкомісія в справах катехизму для Іспанської Єпископської Конференції вже опрацювала три катехизми для супроводу та формування у вірі дітей віком від 0 до 14 років.

У 2008 році було оприлюднено катехизм «Ісус – це Господь», адресований для дітей віком від 6 до 10 років. Цей катехизм присвячений Святим Таїнствам Покаяння та Євхаристії.

В червні 2009 року було опубліковано основний посібник цього катехизму, якого вже продано понад мільйон примірників. Також започатковано окремий канал на YouTube, де щотижня завантажуються найрізноманітніші матеріали для проведення індивідуальної катехизи, а також різноманітні засоби, ідеї, розваги, ігри та молитви.  Ці матеріали для катехизації мають допомагати катехитам опрацьовувати та представляти кожну окрему тему з цього катехизму.

Через декілька років, у 2014 році, було видано катехизм «Свідки Господа», призначений для дітей та підлітків віком від 10 до 14 років. Він має на меті допомогти підліткам втілювати віру в життя, приготуватись до Миропомазання та поглибити християнське послання. Також видані відповідні посібники й засоби для розвитку катехизації, методичні матеріали, плакати та інші конкретні засоби. Цей катехизм також має свій канал на YouTube.

 

За матеріалами Vatican News.