Нещодавно ми писали про пасторальне служіння Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Бразилії. Сьогодні продовжуємо розповідь про діяльність Сестер Згромадження, цього разу – в освітній галузі.

Цей важливий напрямок діяльності Сестер Служебниць найбільше зосереджений у праці в Imaculada Rede de Educação. Це освітня асоціація у Бразилії, яка сьогодні об’єднує 13 шкіл. Її головна місія – виховати молодих людей відкритими до життя у суспільстві за принципами справедливості і братерства. Людей, які є готовими євангелізувати та інтегрувати себе у суспільство з Богом і ближніми.

Залишаючись вірні своїй харизмі, Сестри Служебниці СНДМ своєю діяльністю охоплюють різні напрямки функціонування освітніх закладів Imaculada Rede de Educação. Це і реколекції для вчителів та формаційні зустрічі для батьків, різноманітні культурні та спортивні заходи, богослужіння та місіонерські заходи.

Також духовну допомогу сестри надають і у державних освітніх закладах.

Більше про освітню місію Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Бразилії можна дізнатися на сайті Imaculada Rede de Educação і у фейсбуці Imaculada Rede de Educação та Irmãs Servas de Maria Imaculada.

Підготувала Юлія Козіброда