З 20 по 27 липня відбувся щорічний літній християнський табір «Дорогами віри». Цього року таборова мандрівка з Ісусом та друзями проходила у реколекційному центрі Самбірсько-Дрогобицької єпархії «Емаус» у селі Стрілки (Старосамбірський р-н Львівської обл.). 45 учасників віком від 7 до 15 років мали змогу активно, весело, і, головне, з користю провести час літніх канікул.

Літня мандрівка “Дорогами віри”

Атмосфера на таборі панувала привітна. Потужно відчувався дух підтримки та любові. Кожного приймали таким, який він є, і навіть більше – намагалися бачити в інших лише найкраще!

Кожного дня усі учасники табору мали можливість краще пізнавати нашу віру через призму відомих біблійних постатей і святих українського народу, серед яких – Богородиця, Авраам, Климентій Шептицький, Йосафата Гордашевська, Омелян Ковч та інші. Їх приклад віри дає наснагу та поштовх кожному для особистого зростання у вірі в живого Бога.

Важливою частиною таборового дня була Божественна Літургія, яку служив о. Богдан Тимчишин (зараз – ректор Стемфордської семінарії святого Василія у США). Промовляючи слова науки та пояснюючи Святе Письмо, отець Богдан наголошував на вмінні слухати та бути чутливим до того, як промовляє до нас Господь.

Із розквітом нового дня усі разом весело проводили час. Бадьорі руханки і веселі банси, активні великі ігри та плавання у басейні, квести і творчі майстер-класи, захопливі тематичні зустрічі та креативні тематичні вечори, незабутній похід у гори і ватра склали один великий пазл неймовірних спогадів про таборову мандрівку з Ісусом влітку 2019 року.

Кожен з нас після табору став кращим. І нехай ця переміна не буде тимчасовою!

Зі слів учасників:

Діана: «Цей табір був незабутнім. Я знайшла тут друзів та просто хороших людей. Одними із найяскравіших моментів були похід у гори, басейн, великі ігри та Літургія. Хочу подякувати провідникам за чудову організацію, за чудесні, пізнавальні та цікаві тематичні зустрічі. Дякую за підтримку та довіру. Дякую за те, що усмішка не зникала з мого обличчя!».

Іванка: «Було дуже цікаво!. Похід у гори, смачна їжа, веселі дискотеки. Я дуже задоволена, що приїхала на табір. Дякую усім провідникам, які робили усе для того, щоб ми весело провели час. Також дякую учасникам, які стали моїми друзями.»

Володя:  «Я бажаю усім щастя, бо кожна людина його заслуговує. Бажаю любові, бо любов єднає усе. А також здоров’я, бо воно дуже важливе!»

Аня: «Найбільше мені сподобалось те, що ми все робили разом. Те, як ми проводили час: ігри, басейн, молитви, гімн, здоровий сон, розваги, тематичні зустрічі – все це припало мені до душі. Сподіваюсь, наступний рік буде таким ж цікавим та незабутнім. Усі провідники – неймовірні люди, до яких я дуже сильно прив’язалася. Ви заміняли нам батьків і стали дуже рідними»                                                             

Віка: «Це були найяскравіші дні мого літа! Будьте завжди на позитиві і пам’ятайте – ви змінюєте людей на краще!»

 

Таборова ватра

Висловлюємо щиру подяку усім доброчинцям та тим, хто причинився до підготовки та проведення табору. Також дякуємо адміністрації реколекційного центру «Емаус» за відчуття домашнього затишку.

Літній християнський табір «Дорогами віри» організували Катехитично-педагогічний інститут УКУ та Патріарша катехитична комісія УГКЦ. Провідники табору: Назар Дуда, о. Богдан Тимчишин, Марія Шипка, Лариса Турчиняк, Христина Гаврон та Марія Лазурко.

Учасники християнського табору “Дорогами віри”

 Марічка Шипка