У нашій постійній рубриці «Катехизація з натхненням» сьогодні розповідаємо про діяльність Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Бразилії.

Пасторальна діяльність Сестер Служебниць охоплює декілька головних напрямків. Окрім щоденної праці та особистої формації, вони беруть участь у місіонерських заходах та церковних комітетах, координують церковні рухи, надають духовну та матеріальну підтримку хворим та особам похилого віку, дбають про красу храмів.

Вже впродовж багатьох поколінь сестри зберігають українську культуру, підтримуючи традиції свого народу.

При усій різноманітності діяльності, праця та молитва залишаються одними з головних занять, успадкованих сестрами від засновниці їх Згромадження блаженної Йосафати Гордашевської.

У закордонних місіях бразилійські сестри завжди залишаються чуйними до потреб свого народу поза межами країни. Сьогодні вони працюють в Італії, Україні, США та Аргентині.

«Тільки через Бога Отця, Сина і Святого Духа наша місія поширюється кожного дня у кожному жесті, молитві, справі, обличчі, усмішці, слові.. і так продовжується наша історія тут, тепер, і, переконані, назавжди» – говорять сестри.

Більше про діяльність Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії у Бразилії можна дізнатися на їх сайті Imaculada Rede de Educação і у фейсбуці Imaculada Rede de Educação та Irmãs Servas de Maria Imaculada.

Підготувала Юлія Козіброда