З 10 до 27 липня триває прийом документів на магістерську програму «Християнська педагогіка та організація дозвілля», яка реалізовується на базі Катехитично-педагогічного інституту у співпраці з Філософсько-богословським факультетом УКУ.

Першочергово програма спрямована на формування християнських педагогів.

Її випускники – промотори християнського виховання: вчителі предметів духовно-морального спрямування, катехити, педагоги-організатори позакласного та позашкільного навчання, організатори культурно-освітніх та духовних заходів.

 Абітурієнтами програми можуть стати особи, які мають:

– диплом бакалавра з різних спеціальностей;

– диплом про вищу духовну освіту (церковного зразка).

Заочна форма навчання дає можливість поєднати його з роботою.

Тривалість – 1,5 роки. Навчання включає 3 навчально-екзаменаційні сесії, дослідницьку і педагогічну практику та виконання дипломного проекту.

Програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» має державну акредитацію. ЇЇ випускники отримують диплом магістра за спеціальністю «Богослов’я» державного зразка.

«В основу цієї освітньої магістерської програми лягла унікальна модель, в якій поєднано богослов’я, педагогіку та дозвіллєзнавство, – наголошує керівник програми пан Назар Дуда. – Таке поєднання дає нам можливість найкраще підготувати студентів до їх подальшої роботи в ділянці духовно-морального виховання та дозвілля. Ефективно використовуючи набуті знання, випускники нашої програми можуть активно впливати на формування якісного рівня християнської педагогіки та сприяти цілісному розвитку окремої особистості на основі християнських цінностей і традиції».

Запрошуємо на навчання усіх, хто свою майбутню діяльність пов’язує з християнською педагогікою! А також тих, хто вже сьогодні працює в напрямку духовно-морального виховання, але хоче і далі професійно розвиватися!

Більше про програму та умови вступу можна дізнатись ТУТ

Звертайтеся до нас:
Катехитично-педагогічний інститут УКУ
Тел./факс: (38) (032) 275-58-90 e-mail: catechet@ucu.edu.ua
Адреса: м. Львів, 79011, вул. І. Свєнціцького, 17.