З 1 по 7 липня 2019 р. Б. у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ було досить гамірно. Адже у семінарійних кімнатах розмістилися 52 учасники християнського табору, який за підтримки Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ проводили семінаристи КТДС. Впродовж цілого тижня усі учасники впевнено прямували до того, щоб стати дружньою родиною. Брати семінаристи, аніматори, діти та двоє матусь, які дбали про харчування, жили однією спільнотою, яку сьогодні інколи так важко створити.

Час пролетів невблаганно, і ми навіть не встигли озирнутися, як наш табір підійшов до завершення. Сьогодні ми з ностальгією озираємося назад та пригадуємо собі ранкові прокидання, заспані очі дітей, активні руханки, спільну молитву на Літургії, катехизацію, ігри, танці, пісні… всього годі й перелічити.

А чи варто? Дуже важливим є те, як себе після табору почувають діти. А вони вже з нетерпінням чекають наступного року, щоб знову разом зустрітися та спільно пройти ще одну тижневу мандрівку з Богом і друзями!

Ось так про табір пише одна із матусь: «Дуже дякуємо КТДС за можливість брати участь у християнському таборі! Ці табори просто неймовірні і є надзвичайно важливими для наших дітей. Щойно завершився табір, а діти вже чекають на наступний. Саме через те, що табір є християнським, ми не переживаємо, куди віддаємо своїх діток! Ми впевнені в тому, що там вони навчаться добра, поваги, справжньої дружби, праці в командах та ще й отримають додаткові знання з основ християнської віри. І що це буде цікаво! Надзвичайний досвід, надзвичайні спогади, надзвичайні діти і дорослі! Дякуємо!».

Пропонуємо вашій увазі декілька фото із життя нашого табору. Переглядаючи їх, пригадаймо собі цитату Ісуса про дітей: «Таких є Царство Небесне!». Тому частіше дозволяймо собі бути дітьми, з притаманною їм беспосередністю, щирістю та великою довірою до нашого Небесного Батька. До наступних зустрічей на літніх християнських таборах!

бр. Михайло Крамар, семінарист VI курсу  КТДС