Освітня програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» Українського Католицького Університету отримала державну акредитацію другого (магістерського) рівня вищої освіти. В лютому цього року її перші випускники вже отримали дипломи магістрів за спеціальністю «Богослов’я» державного зразка.

Програма створена на базі Катехитично-педагогічного інституту у співпраці з Філософсько-богословським факультетом УКУ. Першочергово вона спрямована на формування християнських педагогів. Її випускники – промотори християнського виховання: вчителі предметів духовно-морального спрямування, катехити, педагоги-організатори позакласного та позашкільного навчання, організатори культурно-освітніх та духовних заходів.

«В основу цієї освітньої магістерської програми лягла унікальна модель, в якій поєднано богослов’я, педагогіку та дозвіллєзнавство, – наголошує керівник програми пан Назар Дуда. – Таке поєднання дає нам можливість найкраще підготувати студентів до їх подальшої роботи в ділянці духовно-морального виховання та дозвілля. Ефективно використовуючи набуті знання, випускники нашої програми можуть активно впливати на формування якісного рівня християнської педагогіки та сприяти цілісному розвитку окремої особистості на основі християнських цінностей і традиції».

– Я вступив на магістерську програму «Християнська педагогіка та організація дозвілля», бо отримані тут знання дають мені можливість розвиватися в сфері моєї майбутньої діяльності, – говорить Даниїл Остюк. – На моєму курсі багато людей з різним досвідом, і тут ми маємо можливість поділитися ним, обмінятися думками, і, звичайно,- отримати нові знання в галузі, в якій вже працюємо чи плануємо працювати.

– Хочу сказати про високий рівень викладачів. І місцевих, і тих, яких запрошують з-за кордону, – розповідає Ганна Буряк. – Вони не тільки охоче діляться своїм досвідом, але й своїм особистим життям засвідчують, що засади християнської моралі вже практикуються в теперішньому суспільстві, зокрема в сучасній освіті.

– Звичайно, що за час навчання ми не осягнемо глибин усіх богословських трактатів, – зауважує Мар’яна Корчинська, – але маємо можливість знайти відповіді на ті богословські питання, які нас давно цікавили, отримати цікавий сучасний педагогічний досвід, а ще – відчути себе частиною УКівської спільноти та отримати диплом Українського католицького університету.

Абітурієнтами програми «Християнська педагогіка та організація дозвілля» можуть стати особи, які мають диплом бакалавра з різних спеціальностей. Заочна форма навчання дає можливість поєднати його з роботою. Тривалість – 1,5 роки. Навчання включає 3 навчально-екзаменаційні сесії, дослідницьку і педагогічну практику та виконання дипломного проекту. Програма має державну акредитацію. ЇЇ випускники отримують диплом магістра за спеціальністю «Богослов’я».

Запрошуємо на навчання усіх, хто свою майбутню діяльність пов’язує з християнською педагогікою! А також тих, хто вже сьогодні працює в напрямку духовно-морального виховання, але хоче і далі професійно розвиватися!

Більше про програму та умови вступу можна дізнатись за посиланнями:
https://vstup.ucu.edu.ua/…/hrystyyanska-pedagogika-ta-orga…/
http://catechetical.ucu.edu.ua/

Звертайтеся до нас:
Катехитично-педагогічний інститут УКУ
Тел./факс: (38) (032) 275-58-90 e-mail: catechet@ucu.edu.ua
Адреса: м. Львів, 79011, вул. І. Свєнціцького, 17

Юлія КОЗІБРОДА