У єпархіях УГКЦ, для здійснення постанов Синоду Єпископів УГКЦ 2018 р.Б., у рамках програми постійної формації духовенства відбуваються зустрічі на тему «Боже Слово і катехизація». Як зазначили у своєму посланні Єпископи Синоду: «Звертаємося до вас, дорогі отці, браття у священстві. Допоможіть нам добре організувати та якісно і з відчуттям святого обов’язку забезпечити весь процес християнського навчання і виховання дітей, молоді та дорослих, щоб донести Слово Боже і правди віри до всіх вірних».

Особливу увагу під час цих зустрічей приділяється темі біблійного апостоляту в нашій Церкві. Зокрема присутні священики мають можливість краще ознайомитися з методом молитовного читання Святого Письма у родинах і на парафіях та з Програмою молитовного читання Євангелія від Луки. Також під час зустрічей учасники ознайомлюються з методами та способами голошення Доброї Новини та катехизації, з методичними матеріалами та програмами, які вже реалізовуються в УГКЦ.

Зустріч «Боже Слово і катехизація» в рамках Інституту постійної формації духовенства

Зустріч «Боже Слово і катехизація» в рамках Інституту постійної формації духовенства

На сьогоднішній день такі зустрічі вже відбулися у Львівській, Самбірсько-Дрогобицькій, Івано-Франківській, Стрийській та Сокальсько-Жовківській єпархіях. В майбутньому заплановано проведення зустрічей у такому ж форматі в інших єпархіях нашої Церкви як в Україні, так і за її межами.

Юля КОЗІБРОДА