26-27 жовтня, Катехитично-педагогічний Інститут УКУ, з благословення преосвященного владики Йосафата Говери, екзарха Луцького розпочав трьохрічний курс навчання катехитів у Луцьку.

Понад 30 осіб будуть навчатися та водночас глибше пізнавати Бога, щоб у своїх парафіях допомагати священикові провадити недільні школи і катехизувати. На навчання прибули учасники з різних частин екзархату: Луцька, Ковеля, Рівного, Костополя, Рожища, Володимир-Волинська, Положева, Старої Вижівки та с. Розарія із Згромадження сестер Божого Провидіння у Луцьку.

Катехитичні курси в Луцьку

Катехитичні курси в Луцьку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​Після прийому документів та співбесіди, усі звернулися у молитві до пресвятої Богородиці. Владика Йосафат Говера привітав майбутніх катехитів з початком навчання, та уділив благословення. У своїй проповіді він наголосив, що передаючи віру, всі ми є катехитами: починаючи від сім’ї, виховуючи власних дітей, до катехитичного служіння на парафії. Праця катехита є дуже важливою для християнського виховання як дорослих так і дітей. На завершення проповіді владика висловив вдячність п. Назару Дуді та п. Уляні Грех, о. Терентію Цапчуку ЧСВВ за організацію катехитичних курсів в Луцькому екзархаті.

Катехитичні курси в Луцьку

Катехитичні курси в Луцьку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перші лекції були з предмета “Вступ до літургійних наук”, виклад якого здійснював преосвященний Йосафат Говера. Екзарх Луцький розповів про Таїнства, особливі моління, ритми богослужінь та багато іншого.

Катехитичні курси в Луцьку

​Студенти висловлюють надію, що одержаними знаннями і досвідом віри невдовзі зможуть поділитися з усіма, до кого підуть від імені Церкви.