В Польщі проживають багато людей з українським корінням. Вони продовжують берегти та плекати мову, культуру, звичаї своїх предків. На території сучасної Польщі діє Молодіжне Греко-Католицьке Братство «Сарепта» (Bractwo Młodzieży Greckokatolickiej „Sarepta”) з осередком в Новиці та Команчі.

Цьогоріч четверо студенток УКУ мали змогу поїхали туди у межах літньої таборової практики для обміну досвідом та проведення літнього християнського табору. Анна Веремчук та Христина Гаврон були в Новиці 1- 7.07 (22 учасників) szkoła podstawowa kl. 3-5 з o. Piotr Kaczmar та 8 – 13.07 – szkoła średnia (65 учасників) з o. Iwan Pipka. Богданна Слічна та Вікторія Скіра перебували в Команче 01.07 – 07.07 (29 учасників) szkoła podstawowa kl. 3-5 з o. Roman Storoniak та 08.07 – 21.07 (36 учасників) szkoła podstawowa kl. 6-7 / gimnazjum з dn. Paweł Szady i dn. Adrian Łychacz.

Протягом табору «Запрошені на Царський Бенкет» було безліч активних ігор, квестів, цікавих майстер-класів, пізнавальних тематичних зустрічей, веселих бансів та спільної молитви.

Разом ходили по горах, плавали в басейні, пекли печиво, демонстрували свої таланти, святкували день народження Касі… Цей список можна продовжувати на кілька сторінок але скажемо просто – незабутньо проводили час. Це був чудовий досвід для кожного!

Дякуємо за організацію поїздки Катехитично-педагогічному інституту УКУ та Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ.

Підготувала: Гаврон Христина