КАТЕХИТИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОТРИМАЛИ КАНОНІЧНУ МІСІЮ

КАТЕХИТИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ОТРИМАЛИ КАНОНІЧНУ МІСІЮ

30 вересня в приміщенні Івано-Франківської Духовної семінарії відбулось святкування Дня катехита. Архієрейську Літургію очолив преосвященний владика Йосафат Мощич у співслужінні з отцем віце-ректором Андрієм Чорненком та головами деканальних катехитичних осідків.

Владика привітав катехитів нашої Архієпархії з їхнім святом та побажав завжди бути знаряддям у Божих руках для того, щоб іти і свідчити Господнє милосердя.

«В минулому році ми святкували Ювілейний рік Божого милосердя. Минув час, а ви й надалі залишаєтесь тим інструментом Божого милосердя. Ви покликані свідчити Бога милосердного, щоб ваше свідчення перемінювало, переображувало людей, надихаючи їх йти за Христом», – сказав Архієрей.

Після вручення канонічної місії та благословення на катехитичне служіння в новому навчальному році с. Юліана Дзюбата, Голова Катехитичної комісії, провела методичне засідання. Всі присутні мали змогу ознайомитись з річним планом роботи та поставити свої запитання.

Відтак після почастування семінарійний гурт “Еффата” привітав всю катехитичну спільноту мистецькими композиціями.

Наступним заходом, який організовує та проведе Катехитична комісія буде християнська інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?” на тему “Чеснота чи гріх?”.

За матеріалами сайту Івано-Франківської архиєпархії