У Бразилії обговорили Катехизм УГКЦ

У Бразилії обговорили Катехизм УГКЦ

У 2016 році Синод Єпископів дав завдання Патріаршій Катехитичній комісії подати звіт стосовно теперішнього стану релігійної освіти у нашій церкви в цілому світі. Зрозуміло, що основною темою Синоду Єпископів у 2018 році буде “Катехизм”.

Було заплановано провести чотири конференції. Перша нещодавно відбулася у Прудентополісі, Бразилія (27 – 29 липня). Наступна пройде у Львові, Україна (28-29 серпня 2017 року). У жовтні, конференція відбудеться у Вінніпезі, Канада (16-18 жовтня 2017 року) і остання – у Стенфорді, США (23-25 жовтня 2017 року).

На конференції у Бразилії були представлені три Єпархії. Присутні 135 священиків. 25 – з Аргентини. Її відвідали усі священники, єпископи та значна кількість катехитів. Хоча конференція була регіональною, тон задавала Патріарша Катехитична Комісія. Голова комісії Владика Петро Стасюк зачитав перший звіт по Катехизму за останні 10 років. о. Тарас Барщевський виступив з доповіддю по Біблійному Катехизму. Сестра Луїза Цюпа зробила огляд директорії Катехизму. п. Назар Дуда представив вступ до молодіжного Катехизму. Оксана Кузьмик з України розглянула педагогічний аспект Катехизму.

Публікація Катехизму Христос наша Пасха та його переклад на різні мови спровокувала неабиякий ентузіазм у нашій церкві

Єпархії доповіли про свої сильні та слабкі місця та подали багато пропозицій як співпрацю в межах церкви зробити найбільш ефективною.

Кожна з конференцій матиме подібну структуру.

Владика Петро відзначив виняткову самовідданість усіх трьох парафій у роботі над Катехизмом у Південній Америці. Він побачив дуже ефективні програми як в церкві так і в окремих парафіях. В усіх парафіях при кожній церкві організовано Катехитичні школи.

Публікація Катехизму Христос наша Пасха та його переклад на різні мови спровокувала неабиякий ентузіазм у нашій церкві. Сила наших парафій буде відображена в освітніх програмах для наших дітей та дорослих.

За матеріалами сайту catholicukes.org.au