Завершилася катехитична конференція в Бразилії

Завершилася катехитична конференція в Бразилії

27-30 липня у місті Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) відбувалася катехитична конференція на тему «Катехизація – передання віри, скріплення єдності» для учасників із Бразилії, Аргентини, Австралії. У конференції взяли участь понад 130 учасників – парохів, катехитів, богопосвячених осіб; очолили зустрічі Митрополит Володимир (Ковбич), єпарх Мирон (Мазур), єпарх  Даниїл (Козлінський) та голова Патріаршої катехитичної комісії Владика Петро (Стасюк).

Особливе зацікавлення викликала доповідь о. д-р Тараса Барщевського на тему Святе Письмо і літургія в катехитиному служінні, у якій підкреслено важливість біблійної екзегези, а також вагомість літургійного служіння в пасторальному житті Церкви. З інтересом учасники ознайомилися зі катехитичними програмами УГКЦ та станом написання Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом».

Учасники мали можливість почути про стан катехитичного служіння у всій нашій Церкві та представити локальну специфіку катехизації у єпархіях Бразилії та Аргентини. Особливу увагу звернули на труднощі та перспективи праці під час зустрічей робочих груп.

На завершення конференції були сформовані пріоритетні напрями катехитичного служіння на наступні п’ять років, серед яких присутні виокремили літургійну катехизу і молитву, вивчення Катехизму «Христос – наша Пасха», євангелізацію та катехуменат, працю з молоддю та родинами. Було наголошено, що багато праці вже робиться, та потрібно її продовжувати для добра нашої Церкви. Це перша катехитична конференція у Бразилії, яка зібрала численних учасників серед парохів, катехитів, богопосвячених осіб.